Tel: +86-535-6371758
E-mail: altrosteelhouse@hotmail.com
رده محصول
تماس با ما

Yantai است Aoxin شرکت تجارت بین المللی، با مسئولیت محدود

تلفن: + 86-535-6371758

تلفن همراه: + 86-15066753135

فکس: + 86-535-6396529

ایمیل: altrosteelhouse@hotmail.com

آدرس: Huangshan جاده No.90 ETDZ، Yantai شهر، استان شاندونگ، چین

پستی: 264006

کشور / منطقه: چین (سرزمین اصلی)

استان / ایالت: شاندونگ

شهرستان: Yantai است

اخبار
صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چرا زنگ فولاد ضد زنگ

چرا زنگ زده است؟ هنگامی که سطح لوله های فولادی ضد زنگ به نظر می رسد لکه های قهوه ای (نقاط)، مردم شگفت زده می شود که از فولاد ضد زنگ نیست، ممکن است مشکلات فولاد.

در واقع، این عدم درک از فولاد ضد زنگ یک تصور غلط یک طرفه است.

فولاد ضد زنگ تحت شرایط خاصی زنگ می شود.

فولاد ضد زنگ توانایی مقاومت در برابر خوردگی در محیط حاوی اسید، قلیایی و نمک است - یعنی مقاومت در برابر خوردگی. اما مقاومت آن در برابر خوردگی، اندازه فولاد خود با ترکیب شیمیایی آن، اضافه کردن به حالت، شرایط استفاده و هوای تمیز خشک است، مقاومت کاملا مقاوم در برابر خوردگی وجود دارد، اما حرکت آن را به منطقه ساحلی، در مقدار زیادی از نمک در مه یاب، لوله های فولادی به خوبی رفتار می شوند. بنابراین، هیچ نوع فولاد ضد زنگ در هیچ محیط زیست نمی تواند خوردگی زنگ نزند.

فولاد ضد زنگ یک لایه بسیار نازک از سطح تشکیل شده توسط نفوذ مستمر، ادامه اکسیداسیون و توانایی برای به دست آوردن مقاومت در برابر خوردگی است. هنگامی که برخی دلایل وجود دارد،

فیلم به طور مداوم نابود می شود، هوا و یا مایع به نفوذ ادامه می دهد و یا فلز در اتم های آهن به طور مداوم از تجزیه و تحلیل، تشکیل شکر زنگ زدگی اکسیژن.

یک نوع از فولاد ضد زنگ می تواند مقاومت در برابر خوردگی خوب در بسیاری از رسانه ها داشته باشد، اما در برخی از رسانه های دیگر، با توجه به پایداری شیمیایی کم، خوردگی می شود.

بنابراین، یک فولاد ضد زنگ بعید به مقاومت در برابر تمام رسانه ها است.